Náš tým

V současné době jsme tým tří zakladatelek, které v roce 2017 svedla dohromady myšlenka, že jako rodiče máme plnou odpovědnost za všestranný rozvoj našich dětí. Naším hlavním cílem je vyvolat v dětech zájem o přírodu a inspirovat je k šetrnému chování vůči ní. Zároveň si uvědomujeme, že častý a pravidelný pobyt malých dětí venku v přírodě je pro zdravý vývoj nenahraditelný a napomáhá ke komplexnímu rozvoji dovedností a osobnosti dítěte. Rozhodli jsme se proto vytvořit prostor pro děti své i našich přátel a pro rodiče s podobnými hodnotami.

Mgr. Karolína Zelenková
Ředitelka a zakladatelka LMŠ Hlubáček

Vystudovala speciální pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci a Střední pedagogickou školu v Litomyšli. V oblasti školství a přímé práce s dětmi působí již 14 let.

Mgr. Jana Koudelová
Koordinátorka a zakladatelka LMŠ Hlubáček

Vystudovala antropologii a genetiku člověka na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V současnosti zahájila dálkové studium předškolní pedagogiky na Vyšší odborné škole pedagogické v Litomyšli.

Ing. Ivana Procházková
Koordinátorka a zakladatelka LMŠ Hlubáček

Vystudovala kvalitu produkce potravinářských surovin a dále provoz a řízení myslivosti na České zemědělské univerzitě v Praze. Je též absoloventkou několika kurzů zaměřených na pohybové aktivity s dětmi od kojenců po mládež.

Nikola Matěnová
Průvodce LMŠ Hlubáček

Vystudovala Střední odbornou školu v HK, obor Sociální činnost. Absolventka akreditovaného kurzu "Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky" s praxí v oblasti péče o děti mladší tří let (jesle).

Jana Šumpíková
Provozní LMŠ Hubáček

Vždy usměvavá kolegyně, která vydává obědy s dlouholetou praxí v restauračním provozu.

V současné chvíli hledáme do našeho týmu učitele/průvodce (pedagoga, chůvu pro předškolní vzdělávání), kteří mají vztah k dětem, přírodě a ekologii, mají týmového ducha a smysl pro spolupráci.