Nabídka volnočasových aktivit

Spolek rodičů a přátel LMŠ Hlubáček Vám nabízi dvě volnočasové aktivity pro Vás a Vaše děti. Rádi se s Vámi od druhého pololetí budeme potkávat na angličtině či čtvrtečních setkáváních rodičů a dětí.

Od nového pololetí máme nově v nabídce dva kroužky, které organizuje Spolek rodičů a přátel LMŠ Hlubáček. Prvním z nich je kroužek základů anglického jazyka - „Hrajeme si anglicky“, který je určen dětem od 4 let věku. Bude probíhat každé úterý od 15:00 do 15:45 v zázemí školky. Kroužek vede zkušená lektorka anglického jazyka. První lekce začíná 4. 2. 2020. Cena je 800 Kč za 16 lekcí. Podmínkou účasti dětí na kroužku je zapsání rodiče dítěte jako člena Spolku a uhrazení jednorázového členského poplatku 100 Kč.

Druhou novinkou je opětovné obnovení čtvrtečních setkání rodičů a dětí, která budou probíhat vždy od 9 do 10 hodin a jsou určena pro chodící děti od cca 1 roku do 3 let. Hodinka bude plná cvičení, pokusů a vyrábění, a to vše v přírodě na čerstvém vzduchu. První setkání proběhne 6. 2. 2020 v areálu školky. Cena je 800 Kč za 16 lekcí + 2 náhrady. Podmínkou účasti dětí na kroužku je zapsání rodiče dítěte jako člena Spolku a uhrazení jednorázového členského poplatku 100 Kč. 

Přihlášku do Spolku spolu se stanovami obdržíte na první lekci angličtiny nebo čtvrtečním setkání.