PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2021

HLÁSÍME, ŽE AKTUÁLNĚ  MAJÍ VŠECHNY TÁBORY PLNOU KAPACITU!!! O PŘÍPADNÝCH VOLNÝCH MÍSTECH VÁS BUDEME INFORMOVAT. DĚKUJEME

Oblíbené a poptávané příměstské tábory uprostřed přírody v Hlubáčku mají své termíny! V letošním roce jsme pro vás přidali jeden turnus navíc - budou tedy celkem tři a všechny proběhnou v červenci od 12. do 30. 7. 2021. 

Živlíci - voda, oheň, vzduch, země, termín 12. - 16. 7. 2021
Děti přirozeně a hravě poznávají všechny živly přírody, každý den jeden. ýden plný fyzikálních pokusů, básniček, písniček, tvoření. Proč je teplý vzduch lehčí a stoupá vzhůru? Může voda chodit? Pokud chce vaše dítko poodhalit tajemství fungování přírody a jejich zákonitostí, pak je tento turnus jasnou volbou!
Zeměhrátky s Medovníčkem, termín 19. - 23. 7. 2021
Medovníček je veselý lesní skřítek, který ve svém lese zažívá spoustu příhod s včelkami, ptáčky i zvířátky. Už se nemůže dočkat, až mu děti pomohou postavit domeček, sbírat sladké lesní plody nebo se s ním vypraví na velkou dobrodružnou výpravu.
Angličtina s veverkami, termín 26. - 30. 7. 2021
Olympiáda v lese? Anglicky? Týden plný sportu, anglických písniček a tematického vyrábění. Myslíte si, že není možné vyrobit si brusli z brčka? Chcete si při rozličných sportovních aktivitách posílit sílu, mrštnost, zdatnost? Ano? Tak jste si právě vybrali správně! Sportu zdar.
V každém táborovém týdnu je pro děti připravena úžasná muzikoterapeutická pohádka!
INFORMACE
Cena je 2 300 Kč/dítě včetně stravy a platí při nahlášení potomka do konce měsíce června. Poté je cena 2 500 Kč/dítě včetně stravy. Záloha ve výši 50% z celkové ceny je splatná do 14 dnů od podání přihlášky. Minimální počet pro otevření běhu je 10 dětí, maximální kapacita je 15 dětí. Zázemím tábora je oplocený areál Lesní mateřské školy Hlubáček.
 
Je naší povinností se řídit aktuálně platným usnesením vlády ČR a mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví. Naším nejvyšším zájmem je kromě přichystání krásných zážitků, pochopitelně zdraví a bezpečnost Vašich dětí. Mimo jiné, budeme mít nachystáno dostatečné množství desinfekčních prostředků, ve zvýšené míře bude probíhat úklid a desinfekce dotykových a ostatních ploch. Pokud by došlo k situaci, že by se tábory konat nemohly z důvodu protiepidemických opatření, všechny přihlášky budou automaticky stornovány a zálohy vráceny na stejný účet, ze kterého přišly. Pokud se tábory konat budou, platí pro odhlašování jednotlivců standardně storno podmínky z dokumentu "Provozní řád - Informace pro rodiče".
 
Pro přihlášení Vašeho dítka na tábor stačí zaslat vyplněnou přihlášku buď na korespondenční adresu Spolku, nebo ve skenu na mailovou adresu tabory@hlubacek.cz. Prohlášení o bezinfekčnosti a kopii kartičky zdravotní pojišťovny stačí odevzdat v první den nástupu na tábor. 
Všechna další provozní informace (organizace dne, vybavení dětí, předávání a vyzvedávání dětí, apod.) najdete v dokumetnu "Provozní řád letního příměstského tábora".
Zde naleznete dokumenty ke stažení: